Chemical tank farm and production site seen from above Glass flasks and measuring cylinders on a laboratory bench Chemical production plant building under a clear sky

CAS 141-78-6 · Saflık ≥99.5% · 200 L varillerden ISO tank'lara

INEOS Ethyl Acetate Tedarik

Üretici kaynaklı etil asetat; kaplamalar, mürekkepler, yapıştırıcılar ve farmasötik işleme için — her parti için partisel analiz sertifikası (COA) ile Ascent Group Co., Ltd tarafından tedarik edilir.

  • Parti Başına COA
  • Azot örtülü dökme partiler
  • Varil, IBC ve ISO tank seçenekleri
  • İhracat belgelendirme desteği

Şirket

Ascent Group Hakkında

Tek bir çözücü etrafında, doğru şekilde kurulmuş bir kimyasal tedarik şirketi.

Ascent Group Co., Ltd, onayladıkları numune ile aldıkları varil arasında farka tahammülü olmayan formülatörlere ve dönüştürücülere INEOS Ethyl Acetate (CAS 141-78-6) tedarik eder. Hammadde, etil asetatın tanımlı bir sevkiyat spesifikasyonu zarfına karşı salındığı INEOS Oxide asetat esteri üretiminden gelir; işimiz bu zarfı tesisten tankınıza kadar korumaktır.

Ticari tarafı basit tutuyoruz: sabit paket boyutları, yayınlanmış saflık ve su limitleri, parti izlenebilirliği ve teknik soruları ileterek değil veriden yanıtlayan isimli bir yetkili. Kaplama, esnek ambalaj, yapıştırıcı ve farmasötik ara ürün alıcıları, Ascent Group'u yanında kullandıkları etil asetat ve ilgili asetat esterleri için belgelendirilmiş tek kaynak olarak kullanır.

Scientist pipetting a sample beside glass chromatography columns
  • Asetat ester çözücüler ana ürün hattımızdır; bu nedenle spesifikasyon soruları veri sayfaları ve parti kayıtlarından yanıtlanır.
  • Her partinin, saflık, su, asitlik, renk ve uçucu olmayan maddeyi kapsayan partisel analiz sertifikası (COA) ile birlikte seyahat eder.
  • Gelen mal kabul doğrulaması için bekletme numuneleri talep üzerine mevcuttur.
  • İhracat belgelendirmesi — SDS, çeki listesi, menşe evrakı — sevkiyatla birlikte, sevkiyattan sonra değil düzenlenir.

Ürün

INEOS Ethyl Acetate Kaliteleri

Üç sevkiyat spesifikasyonu, tek kimya.

Etil asetat, tek moleküllü bir esterdir, CH3COOC2H5, moleküler ağırlık 88.11. Bu nedenle kalite seçimi farklı bir madde değil, su, asitlik ve rengin sevkiyatta ne kadar sıkı tutulduğuyla ilgilidir. INEOS Oxide, malzemeyi üç ticari isim altında verir ve Ascent Group her birini eşleşen sertifikaya karşı tedarik eder.

Glass sample vial of ethyl acetate labelled with CAS 141-78-6
  • Teknik

    Teknik Kalite

    Su 0.10% ve altında, minimum 99.5% saflıkla genel amaçlı sevkiyat. Formülasyonun nem kritik olmadığı inceltme ve sulandırma için seçilir: nitroselüloz laklar, genel endüstriyel kaplamalar, temizlik karışımları ve ekstraksiyon adımları.

    • Saflık≥99.5% min
    • Su≤0.10% max
  • Poliüretan

    Poliüretan Kalite

    İki bileşenli poliüretan ve neme duyarlı izosiyanat sistemleri için sıkılaştırılmış su ve asitlik limitleri. Bu formülasyonlarda bir su molekülü yaklaşık iki izosiyanat grubunu tüketir, üre ve karbondioksit oluşturur — sis, kabarcık veya film kusurları olarak görünür.

    • SuSıkılaştırılmış limit
    • AsitlikSıkılaştırılmış limit
  • Koşer

    Koşer Kalite

    Genellikle sertifikalandırma kuruluşunun çözücü üzerinde koşer beyanı gerektirdiği farmasötik, gıdaya temas ve kişisel bakım süreçleri gibi koşer sertifikalı üretim ortamları için salınır.

    • Saflık≥99.5% min
    • SevkiyatKoşer sertifikalı

Kalite mevcudiyeti ve sevkiyat limitleri, her parti için analiz sertifikasında (COA) doğrulanır.

Spesifikasyonlar

Temel Fiziksel Özellikler

Değerler etil asetat için INEOS teknik veri sayfasını izler.

ÖzellikDeğer
CAS numarası141-78-6
Formül / moleküler ağırlıkC4H8O2 / 88.11 g/mol
GörünümBerrak renksiz sıvı, karakteristik meyvemsi koku
Saflık (GC)≥99.5% min; INEOS standart etil asetat için 99.8% belirtilir
Su≤0.10% max (teknik kalite; poliüretan kalite için daha düşük)
Asetik asit olarak asitlik≤0.01% max (teknik kalite)
Renk (Pt-Co / APHA)≤10
20 °C'de yoğunluk0.9008 g/cm³ (yaklaşık ton başına 1110 L)
101.3 kPa'da kaynama noktası76.5 °C
Donma noktasıyaklaşık −83.6 °C
Parlama noktası (Abel kapalı kap)−3 °C
Otomatik tutuşma sıcaklığı426 °C
Havadaki patlayıcı limitler2.2 – 11.5 vol%
20 °C'de buhar basıncı96.9 mbar
20 °C'de viskozite0.46 mPa·s
Kırılma indisi nD201.373
Buharlaşma hızı (n-bütil asetat = 1)4.2
20 °C'de suda çözünürlükyaklaşık 80 g/L; yaygın organik çözücülerle karışabilir
Hansen parametreleriδd 15.8 · δp 5.3 · δh 7.2 MPa½
Hacim dirençliliği1.1 × 10⁷ Ω·m
Depolama stabilitesiyaklaşık 2 yıl önerilen depolama koşullarında
Measuring cylinders and a pipette used for solvent specification testing
  • Tipik değerler, spesifikasyon için değil — sevkiyat limitlerini partinizin analiz sertifikasına (COA) karşı doğrulayın.
  • 0.9008 g/cm³ yoğunluk 20 °C'de — yaklaşık ton başına 1110 L.
  • Depolama stabilitesi önerilen depolama koşullarında yaklaşık 2 yıl.
  • UN 1173UN numarası
  • Sınıf 3 · Paketleme grubu IIYanıcı sıvı
  • Parlama noktası −3 °CAbel kapalı kap

Uygulamalar

Nerede Performans Gösterir

Formülasyonu kendinden iz bırakmadan taşıyan hızlı, temiz buharlaşan bir ester çözücü.

Volumetric flasks and beakers with coloured solutions on a laboratory bench

Kaplamalar & İncelticiler

Nitroselüloz, akrilik, vinil ve poliüretan kaplama sistemleri için çözücü; kuruma süresini bitmiş filmde nemlenmeye karşı dengeler.

Baskı & Ambalaj Mürekkepleri

Esnek ambalaj için gravür ve fleksografik mürekkep taşıyıcılarını çözer; kontrollü buharlaşma temiz, düşük kalıntılı baskı sağlar.

Yapıştırıcılar & Laminasyon

Kokunun ve kalıntının sıkı tutulduğu gıda ambalajı laminasyonu dahil, çözücü bazlı ve laminasyon yapıştırıcı sistemleri için taşıyıcı.

Farmasötikler & Ekstraksiyon

Daha düşük toksisiteye sahip bir ester çözücü tercih edilen yerlerde seçilen ekstraksiyon, kristalleşme ve arıtma adımları için proses çözücüsü.

Kişisel Bakım & Oje Çıkarıcı

Oje ve oje çıkarıcılarda uçucu taşıyıcı; hızlı, düzgün buharlaşma kullanıcı deneyimini belirler.

Endüstriyel & Hassas Temizlik

Elektronik bileşenler, optik parçalar ve genel hassas temizlik için halojensiz, hızlı kuruyan çözücü.

Tedarik Avantajları

Neden Ascent'ten Tedarik

Spesifikasyon üründür. Geri kalanı lojistiktir.

Amber reagent bottles stored on a laboratory shelf
INEOS Oxide asetat esteri üretiminden üretici kaynaklı malzeme; karıştırılmış veya yeniden paketlenmiş stok değil.
01

Üretici kaynaklı malzeme

INEOS Oxide asetat esteri üretiminden, karıştırılmış veya yeniden paketlenmiş stok yerine tedarik edilir; böylece varildeki saflık sertifikadaki saflıkla uyuşur.

02

Transit sırasında tutulan spesifikasyon

Mühürlü kapaklar, dökme partilerde kuru azot örtüsü ve numuneden hemen sonra yeniden mühürleme; çünkü su alımı asitliği etkileyen ilk şeydir.

03

Parti seviyesinde izlenebilirlik

Parti numarası, sevkiyat tarihi ve test sonuçları sevkiyatla birlikte gider; her soru belirli bir partiye karşı yanıtlanır.

04

Denemeden üretime süreklilik

Niteliklendirme çalışmaları için tek bir varilden sürekli hatlar için ISO tank'a ve dökme partilere.

05

Takip etmeden belgelendirme

SDS, COA ve ihracat evrakı sevkiyatla birlikte düzenlenir.

06

Tek isimli yetkili

Kristy Chen, ilk mesajdan itibaren hesabınız için soru, teklif ve satış sonrasını yönetir.

Gloved technician handling a sample microplate for laboratory analysis

Kalite

Denetleyebileceğiniz Kalite

Belgelenmiş, iddia edilmemiş.

Kaynakta etil asetat, akredite ISO 9001 ve ISO 14001 yönetim sistemleri altında üretilir; laboratuvar bilgi yönetimi proses içi testleri ve hat üzerinde proses kontrolünü destekler. Asetat esterleri ayrıca paylaşılan sevkiyat alanından kontaminasyon kapabilir; bu nedenle kargo ayrımı ve önceki kargo kontrolü, tesis spesifikasyonu kadar önemlidir. Ascent Group bu ürünü yalnızca önceki kargosu bilinen ve uyumlu olan partilere salar ve her parti için sevkiyat belgelendirmesini teslim eder.

  • Üretim kaynağındaki ISO 9001 ve ISO 14001 yönetim sistemleri.
  • Bir parti serbest bırakılmadan önce sevkiyat spesifikasyonuna karşı proses içi laboratuvar testi.
  • Dökme ve ISO tank partileri için önceki kargo ve ayrım kontrolleri.
  • Her sevkiyatla GHS/CLP uyumlu SDS; UN 1173, Sınıf 3, paketleme grubu II.
  • Depolama rehberi: serin, kuru, havuzlu ve havalandırmalı, tutuşturma kaynaklarından ve oksitleyicilerden uzak; kuru ürün yumuşak çelik ve alüminyum tanklarla uyumludur.
  • Her transferde topraklama, bağlama ve havalandırma disiplini.

Ambalaj

Paketleme ve Teslimat

Dolum hattından deponuza kadar mühürlü, kuru ve belgelenmiş.

200 L Çelik Varil

Niteliklendirme çalışmaları ve düşük hacimli üretim için mühürlü tek kullanımlık varil.

Yaklaşık net ağırlık 180 kg

1000 L IBC

Orta hacimli üretim için kompozit IBC; yeniden mühürlenebilir üst bağlantı ile forklift kullanımı.

Kapasite 1000 L

ISO Tank

Sürekli üretim için, belgelendirme ve anlaşıldığı takdirde kuru azot örtüsü ile teslim edilir.

Yaklaşık yük 20–24 t

Dökme Parti

Tank çiftliğinize teslim edilen sözleşmeli hacim; teslim alma noktasında topraklama ve bağlama.

Hacim Sözleşmeye göre
Blue steel drums stacked at a chemical packaging site
Varil, IBC ve ISO tank formatlarında tek sevkiyat spesifikasyonu.

Teslim süresi teklifte doğrulanır; tekrarlanan hacim için planlı çağrılar mevcuttur.

Sipariş başına anlaşılan Incoterms (EXW / FOB / CFR / CIF), çeki listesi ve net ağırlıklar sevkiyat belgeleriyle birlikte düzenlenir.

Varışta: kapakları mühürlü tutun, nemli havayı dışlayın, stoku döndürün ve tutuşturma riskinden uzakta depolayın — ürün önerilen koşullarda yaklaşık iki yıl stabildir.

SSS

Sıkça Sorulan Sorular

Alıcıların ilk siparişten önce sorduğu beş soru.

  • 01

    Teknik kalite ile poliüretan kalite arasındaki fark nedir?

    Teknik kalite minimum 99.5% saflıkla, su 0.10% ve altında tutulur. Poliüretan kalite su ve asitliği sıkılaştırır; çünkü iki bileşenli poliüretanda bir su molekülü yaklaşık iki izosiyanat grubunu tüketir. Sisteminiz neme duyarlıysa poliüretan kalite belirtin.

  • 02

    Spesifikasyonu transit sırasında nasıl korursunuz?

    Kapaklar ilk kullanıma kadar mühürlü kalır, dökme partiler anlaşıldığı takdirde kuru azot örtüsü altında seyahat eder ve variller numuneden hemen sonra yeniden mühürlenir. Etil asetat suda yavaşça hidroliz olur ve ilk belirti yükselen asitliktir; bu nedenle her ikisi de varışta sertifikaya karşı doğrulanır.

  • 03

    Hangi belgeler her partiye eşlik eder?

    Saflık, su, asitlik, renk ve uçucu olmayan maddeyi kapsayan partisel analiz sertifikası (COA); bir GHS/CLP güvenlik veri sayfası; net ağırlıklı bir çeki listesi; ve pazarınızın gerektirdiği menşe evrakı.

  • 04

    Dökmeye bağlanmadan önce deneme miktarları sipariş edebilir miyim?

    Evet. Varil miktarları, takip eden dökme parti ile aynı sevkiyat spesifikasyonundan çekilen niteliklendirme ve stabilite denemeleri için olağan yoldur. Tutmak zorunda olduğunuz limitleri bize söyleyin ve teklif onlara göre yazılacaktır.

  • 05

    Etil asetat taşıma ve depolama için nasıl sınıflandırılır?

    UN 1173, Sınıf 3 yanıcı sıvı, paketleme grubu II, parlama noktası yaklaşık −3 °C Abel kapalı kap ile, havadaki patlayıcı limitler yaklaşık 2.2 ila 11.5 hacim yüzdesi. Depolama havuzlu, havalandırmalı ve tutuşturma kaynaklarından arınmış olmalı; transfer sırasında bağlama ve topraklama yapılmalı.

İçgörüler

Etil Asetat İçgörüleri

Asetat esteri çözücü alıcıları için teknik, pratik ve ticari notlar.

Test tube rack with coloured solvent samples on a laboratory bench Teknik

Su ve Asitlik: Film Kalitesini Belirleyen İki Limit

Neden 0.02% su seviyesi berrak bir poliüretan filmini bulutlu olandan ayırabilir ve yükselen asitlik depolama sırasında nitroselüloz viskozitesini nasıl düşürür.

Molecular model built from coloured connecting spheres Bilgi

Teknik veya Poliüretan Kalite: Seçim Rehberi

İnceltme laklarından izosiyanat çapraz bağlı sistemlere kadar formülasyonunuza karşı bir spesifikasyon zarfını okumanın pratik bir yolu.

Round-bottom flask and volumetric flask holding clear solvent Ticari

Etil Asetat Fiyatını Gerçekten Ne Hareket Ettirir

Hammadde, enerji, navlun ve bölgesel tedarik uzunluğu — ve neden aynı spesifikasyonda yerinde maliyet tek anlamlı karşılaştırmadır.

İletişim

Teklifinizi İsteyin

Bize kaliteyi, paket boyutunu ve tutmak zorunda olduğunuz spesifikasyon limitlerini söyleyin. Kristy Chen, bu limitlere, kalite için güncel sevkiyat verilerine ve gösterge niteliğinde bir teslim süresine göre yazılmış bir teklifle yanıt verecektir.

Neler dahil edilmeli

  1. Kalite — Teknik, Poliüretan veya Koşer
  2. Paket boyutu — varil, IBC veya ISO tank
  3. Tutmak zorunda olduğunuz spesifikasyon limitleri — saflık, su, asitlik
  4. Varış limanı ve gerekli Incoterms
WhatsApp QR code for Kristy Chen

Kristy Chen

WhatsApp'te Kristy Chen'i eklemek için tarayın